Profesionálna kozmetika do salónu

Dr. Belter je profesionálna kozmetika so všetkým, čo k tomu patrí. Preto kozmetičkám ponúkame to, čo naozaj potrebujú:

Vyskúšajte si, ako vám kozmetika Dr. Belter vyhovuje

Vieme, že kozmetičky najlepšie uplatnia prípravky, s ktorými majú dobrú skúsenosť. Ak máte kozmetický salón a chcete vyskúšať prírodnú kozmetiku Dr. Belter, radi vám zadarmo pošleme vzorky, podrobné cenníky a základné informačné materiály. Napíšte nám svoju adresu a kontaktné údaje, zvyšok už obstaráme my.

Ponúkáme odborné školenia

Aby ste mali istotu, že vašim klientkám odporúčate skutočnú kvalitu, pripravili sme pre vás bezplatné vstupné školenie o prírodnej kozmetike Dr. Belter. Vďaka nemu získate prehľad a podrobné znalosti o jednotlivých výrobkoch, takže budete hneď vedieť, ktorý prípravok vašim zákazníčkam skutočne pomôže.  Ak máte o školenie záujem, sledujte náš web alebo nás kontaktujte (údaje nájdete nižšie) a my vás budeme priebežne informovať.

Ukrátené však neostanete ani v prípade, že s kozmetikou Dr. Belter pracujete už dlhšiu dobu. Dostatočný prehľad o nových výrobkoch je dôležitý, a preto organizujeme aj odborné semináre o nových produktoch, technológiách a postupoch ošetrenia.

Ponuku školení si pozrite tu:

http://www.belter.sk/sluzby/poradenstvi/

 

Cenové výhody pre kozmetičky

Ceny uvádzané na našom webe sú určené koncovým spotrebiteľom. Ak pri registrácii uvediete názov svojej kozmetickej prevádzky a IČO, do 2 pracovných dní vás preradíme do cenovej skupiny Kozmetičky a ponúkneme vám ďalšie výhody. Napríklad prístup do kompletnej ponuky produktov Dr. Belter vrátane cenovo výhodných balení. 

Radi vás podporíme

Okrem ponuky odborných konzultácií (kontakt) pre vás zdarma ponúkame aj aktuálny katalóg kozmetiky Dr. Belter. Ako ďalšia marketingová podpora môžu slúžiť plagáty, vzorky produktov, predajné displeje alebo možnosť využitia firemnej grafiky na vašom webe.

 

S vašimi želaniami a otázkami sa na nás môžete obrátiť e-mailom na info@belter.sk, alebo sa nám ozvite na (0) 911 621 828. Radi vám pomôžeme!